Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking

  • 70 m²

Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking Manchester oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Stadion AJ Bell w prawie 2 km.

W łazience znajduje się oddzielna toaleta i prysznic. Udogodnienia w łazience obejmują: suszarkę i ręczniki kąpielowe.

Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking jest wyposażona w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne do samodzielnego przygotowywania posiłków w w jadalni. Goście willi mogą również spróbować dań kuchni brytyjskiej w restauracji Yettis Kitchen, znajdującej się 550 m stąd.

Dom wakacyjny leży w dzielnicy Salford prawie 10 min jazdy samochodem od miejsc rozrywki, takich jak Tunel powietrzny Airkix. Willa znajduje się 3 km od takich atrakcji przyrodniczych jak Abbotsfield Park. Centrum konferencyjne EventCity znajduje się w odległości 25 min spacerem od obiektu. Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking jest położona bardzo blisko od dworca autobusowego Liverpool Road/Patricroft Bridge.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking Manchester
Game Zone, Trafford Centre Nearby, Sleeps 8
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Game Zone, Trafford Centre Nearby, Sleeps 8

8.2
Bardzo dobry 10 opinii
375 m od nieruchomości
USD 943 USD 849
za noc
Scandi Inspired Home In Eccles
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Scandi Inspired Home In Eccles

9.4
Wspaniały 70 opinii
399 m od nieruchomości
USD 258 USD 232
za noc
4 Bedroom House In Eccles, Trafford, Manchester - Sleeps 10 - 3 Double Beds - 4 Single Beds - Free Parking, Garden & Fast Fibre Wi-Fi - Close To Trafford Centre, Mediacityuk, Salford Quays, And Both Old Trafford Stadiums
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

4 Bedroom House In Eccles, Trafford, Manchester - Sleeps 10 - 3 Double Beds - 4 Single Beds - Free Parking, Garden & Fast Fibre Wi-Fi - Close To Trafford Centre, Mediacityuk, Salford Quays, And Both Old Trafford Stadiums

913 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    20 km

    Stacje kolejowe

    Patricroft Train Station
    500 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Darmowy parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona
    • Pralnia

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Ilu gości może pomieścić Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking?
      Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking oferuje zakwaterowanie dla 6 osób.
    • ❓
      Czy Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking ma kuchnię?
      Tak, Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking zapewnia aneks kuchenny.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    20 km

    Stacje kolejowe

    Patricroft Train Station
    500 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Athol House, Near Old Trafford, Free Parking Manchester

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij